Muğla FB Derneği

Radyo FENERBAHÇE

Radyo FENERBAHÇE

RADYO FENERBAHÇE CANLI YAYIN

 
 
İSTANBUL 97.0 | BURSA 97.0 | İZMİT 97.0 | ADAPAZARI 97.0 BALIKESİR 101.0 | ÇANAKKALE 102.4 | TEKİRDAĞ 99.2
 

"Milyonlarca Fenerbahçe taraftarı Radyo Fenerbahçe dinliyor"

Fenerbahçe'nin sesi "Radyo Fenerbahçe!"

Radyo Fenerbahçe, Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi yayın organı ve Türkiye’ nin ilk spor kulübü radyosudur.

Radyo Fenerbahçe, Türkiye’ nin en deneyimli radyo ekibi tarafından yayın hayatına hazırlanmıştır. Kulüp Radyosu kimliğiyle olduğu kadar, kitle radyosu olma konusunda da iddialıdır. Radyo Fenerbahçe 2 Aralık 2010 tarihinde test yayınlarına başlamış olup 15 ocak 2011 tarihinde programlı yayınlarına geçmiştir.

Radyo Fenerbahçe’de, Fenerbahçe profesyonel futbol takımı ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bünyesinde bulunan tüm spor branşlarının ilk elden haberlerini ve gelişmelerini kapsayan bir yayın içeriği bulunmaktadır.

Radyo Fenerbahçe’nin yayın akışında spor dışında, yerli ve yabancı müzik, çeşitli kültür-sanat programları, Fenerbahçe camiası ve spor dünyasının önemli isimleriyle yapılan röportajlar gibi farklı formatlarda programlarda yer almaktadır.

Radyo Fenerbahçe, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbol, futbol altyapı, basketbol, voleybol, boks, yüzme, kürek, atletizm, masa tenisi ve yelken yarış müsabakalarının yayınlarını ve ilk elden en doğru haberlerini dinleyicisine ulaştırmaktadır.

Radyo Fenerbahçe, Fenerbahçe TV ortak yayınları ve kendi canlı yayın sistemleri sayesinde birçok spor müsabakasını, yerel ve uluslararası organizasyonu canlı olarak yayınlama şansına sahiptir.

Radyo Fenerbahçe, Türkiye’de sadece birkaç radyoda bulunan en son teknoloji “IP” tabanlı yayın sistemlerini kullanan ve 3G yayın sistemi ile dünyanın her yerinden canlı yayın yapabilen bir spor kulübü radyosudur. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün stadı olan Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yerini almış olup, canlı yayın stüdyosuyla kurulduğu günden beri 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda bulunan canlı yayın stüdyosu sayesinde maç günlerinde yaşanan atmosferi ve Fenerbahçe’ lilik ruhunu dinleyicisine en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Radyo Fenerbahçe’de, radyomuzun prodüksiyonu olan programlar haricinde, Fenerbahçe TV ile ortak yayınlanan haber bültenleri ve bu bültenlerde Fenerbahçe’nin sporcuları, teknik direktörleri ve yöneticileriyle özel röportajlar da yer almaktadır.

Radyo Fenerbahçe dijital platformlarda Turksat 2A, 3A uydusu ve Fenerbahce.org internet sitemiz üzerinden yaptığı 24 saat kesintisiz yayın sayesinde geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmaktadır.

Bunun yanı sıra Radyo Fenerbahçe'nin karasal olarak yayınlarına İstanbul 97.0, İzmit 97.0, Bursa 97.0, Balıkesir 101.0, Çanakkale 102.0, Tekirdağ 99.2 'de devam etmekle beraber ayrıca Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde de dinlenebilmektedir.
Hizmet Rehberi
64x64

Vizyonumuz

Devamı...
64x64

Misyonumuz

Devamı...
64x64

Tüzüğümüz

Devamı...
64x64

Üyelerimiz

Devamı...
64x64

Radyo FENERBAHÇE

Devamı...

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Derneğimiz
  • Etkinlikler
  • Fenerbahçe

Videolar

  • EFSANE 111 YAŞINDA
  • Haklıyız Kazanacağız
  • Kıraç - 100. Yıl Şarkısı
  • Ne Sevmek Ne Sevilmek